Coolbet Kasiino Logo
  • Pakkujad: NetEnt, Microgaming, Play’n GO, Yggdrasil Gaming, 2By2 Gaming, Booming Games, NetEnt Live, Evolution Gaming

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Kampaania on lõppenud

Teeni Coolbetis pääsmeid 30 000€ freerollidele

coolbet martsi missions

Coolbetis algab märts igapäevaste missioonidega, mille lahendamisel ootavad sind piletid freerollile. Freerollid on pokkeriturniirid, millel osalemiseks ei pea maksma osalustasu, kuid auhinnafond on koguni 30 000€!

Lahenda lihtsaid ülesandeid 4.-24. märtsini “Märtsi Missioonide” kampaanias ning peale iga missiooni lahendamist saad pääsme järgmisel päeval toimuvale freerollile. Pane tähele, et iga päeva missioon koosneb kahest ülesandest, mis tuleb täita just vastavalt kuupäeval. Missioonide täitmisel lähevad arvesse ainult pärisraha eest tehtud panused.

Kui täidad nädala jooksul vähemalt 5 missiooni, saad pileti Märtsi Missioonide Iganädalasele Freerollile. Täida kõik 7 päevamissiooni, ja alustad Iganädalast Freerolli 10 000 algstäkiga. Iganädalaste freerollide võitjad pääsevad mängima 50 000€ auhinnafondiga Knockout-turniirile, mis toimub 31. märtsil.


– Edasijõudnute missioonid

Need pokkeriässad, kes otsivad suuremaid väljakutseid, saavad oma oskused proovile panna “Edasijõudnute missioonidega”, et püüda sularahaauhindu. Nädala missioonidel on mängus 20€ sularaha preemia igale mängijale ja Üldmissioonidel 100€ sularaha terve kampaania perioodi peale.

Coolbet Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tasuta 10 spinni
Tervitus boonus 100% kuni €150 + 50 tasuta spinni
VÕTA BOONUS
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: