Coolbet Spordiennustus Logo

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Teeni Coolbetis 10€ tasuta nädalalõpu livebet

coolbet tasuta live bet

Kui sa panustad tihti spordi peale ja tahad vahel ka lisaks oma välja teenitud võitudele kasiinolt lisa saada, siis Coolbet tuleb appi. See diil on nende jaoks, kes suudavad ka matšide ajal külma närvi säilitada ja samas kiirelt reageerida. Live panustamine!

Meeldib vahel lihtsalt aeg maha võtta ja kaasa elada oma lemmikutele? Siis tee selle nädala reedeni Coolbetis live-panuseid kõige menukamate jalgpalli- ja jäähokimatšide peale, et nädalavahetuseks saada 10€ tasuta live-panus.

10€ tasuta live-panuse saamiseks tuleb teha vähemalt 25€ eest panuseid Premier League (UK), Championship (UK), Coppa Italia (IT), Copa del Rey (ES), Primeira League (PT), NHL (US) või KHL (EU) liiga kohtumiste peale. Muude liigade ja mängude peale tehtud panused selles kampaanias arvesse ei lähe.

Pane tähele, et enne panuste tegemist pead kampaaniaga liituma sisestades boonuskoodi LIVEFREEBET1. 10€ tasuta live-panuse saamiseks tuleb teha panused miinimumkoefitsiendiga 1.5 või kõrgem ning pärisraha eest. Boonusraha või tasuta panuste eest tehtud panused arvesse ei lähe. Samuti ei lähe arvesse mitmikpanused.

Maksimaalselt võib iga mängija saada ühe 10€ tasuta live-panuse ja enne väljamakse tegemist tuleb tasuta panusega saadud võidud Coolbeti spordiennustuses minimaalse koefitsiendiga 1.5 vähemalt 3 korda läbi mängida.

Coolbet Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tervitus boonus 100% kuni €150 ja tasuta panused!
VÕTA BOONUS