Coolbet Spordiennustus Logo

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Kampaania on lõppenud

Teeni Coolbetis 10€ tasuta live-panus

coolbet tasuta livebet jalgpallile

Coolbet spordiportaalis on saadaval mitu väärtuslikku spordipakkumist ning kui kiiresti reageerid, võid saada lihtsa vaevaga 10€ tasuta panuse laivis panustamiseks!

Alusta kohe sellega, et aktiveerid pakkumise sisestades boonuste lehel koodi “ITLSPA“. Seejärel tee Serie A ja La Liga kohtumiste peale vähemalt 25€ eest live-panuseid. Live-panus tähendab, et panus peab olema tehtud mängude toimumise ajal. Kui oled panustamise nõude täitnud, saadki 10€ tasuta live-panuse oma kontole.

Kampaaniast saad osa võtta vahemikus 2. aprillist kuni 4. aprillini ja iga mängija saab maksimaalselt teenida ühe 10€ väärtuses tasuta panuse. Pane ka kindlasti tähele, et arvesse lähevad ainult pärisraha eest tehtud panused, mille minimaalne koefitsient on 1.5 või kõrgem. Boonusraha või tasuta panuseid kasutades tehtud panused arvesse ei lähe.

Kui oled oma live tasuta panuse ära kasutanud ja võidad, siis saadud võidud tuleb enne väljamakse tegemist Coolbet spordiennustuses läbi mängida vähemalt kolmel korral minimaalse koefitsiendiga 1.5 või kõrgem.

Coolbet Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tervitus boonus 100% kuni €150 ja tasuta panused!
VÕTA BOONUS
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: