Optibet Spordiennustus Logo

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Teeni Austraalia Lahtistel 10€ riskivaba panus

optibet spordiennustus tennis australian open

Uus aasta on juba täies hoos ja kätte hakkavad jõudma ka kõige põnevamad spordisündmused. Üheks neist on loomulikult Australian Open, mis on üks neljast tennisemaailma kõige olulisemast turniirist. Eestlastest on võistlustules mõlemad meie läbi aegade parimad naistennisistid Kaia Kanepi ja maailma absoluutsesse tippu kuuluv nooruke Anett Kontaveit. Kes jõuab kaugemale?

Tee Optibetis vähemalt 10€ sissemakse boonuskoodiga “AUS1“, panusta Austraalia Lahtiste mängude peale koefitsiendiga 1.3 või kõrgem ja saad 10€ riskivaba panuse mistahes spordiala või sündmuse peale panustamiseks. Kui Anett Kontaveit pääseb üksikmängus veerandfinaali või kaugemale, saad lisaks 5€ riskivaba panuse kauba peale!

Arvesse läheb sissemakse tegemine ja panustamine ainult kampaania perioodil vahemikus 13.01.19 00:00 kuni 16.01.19 23:59. Iga mängija saab maksimaalselt võtta ühe 10€ riskivaba panuse ja ühe 5€ riskivaba panuse.

- Riskivaba panust saab kasutada mistahes spordiala või sündmuse peale panustamiseks maksimaalse koefitsiendiga 5.0.
- Riskivaba panuse kasutamiseks pead tegema panuse oma rahaga, kuid kui kaotad riskivaba panusega tehtud panuse, saad tehtud panuse summa tagasi täies ulatuses ilma läbimängimise nõudeta.

Optibet Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

€30 riskivaba panus ilma läbimängimise nõudeta!
100% tervitusboonus kuni €100
VÕTA BOONUS