Unibet Spordiennustus Logo

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Tee Unibetis McGregori võidu peale panus koefiga 2.75

unibet ufc

Laupäeva öösel vastu pühapäeva lähevad UFC tiitlimatšis vastakuti kaks kanget sõdalast- tegu ei ole väljamõeldud kangelaste ega filmitegelastega vaid kõik toimub päriselt ja kaalul on palju. Vaevalt soovib vene vägilane Nurmagomedov lasta McGregoril niisama lihtsalt pääseda pärast iiri vabavõitleja pehmelt öeldes ebaviisakat käitumist ning solvanguid venelase pihta. Kuid ei tasu unustada, et ka McGregor ei ole sugugi mitte papist poiss- tegemist on UFC sarja ühe edukama ja kardetuma atleediga.

Kui McGregori võidu peale pakutakse populaarsetes spordiennustuse portaalides koefitsiente 2.5 ligi, siis Nurmagomedovi šansse hinnatakse hoopis paremateks- 1.5 ligi. Unibet kergitab panuseid ning pakub matši peale omalt poolt võimendatud koefitsienti. Tegu ei ole mingi tavalise spordisündmusega, seega huvi on meeletu ning väike boost kulub ikka ära!

Kui Betsafe’is pakutakse McGregori võidu peale koefitsienti 25.0, siis Unibetis on see number kordades väiksem- 2.75. Siiski ei tasu unustada, et Betsafe’is saab pakutud koefiga teha vaid 1€ panuse, kui Unibetis on maksimaalne panuse summa võimendatud koefitsiendiga 25€. Lihtne arvutus ütleb, et Betsafe’is võid puhtalt kätte võita 1 eurose panusega 25€, kui Unibetis saad 25€ panusega McGregori võidu korral 68.75€.

- kampaania periood on 3. kuni 7. okt. kella 04.00

Unibet Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tee mobiilil ennustus ja saa €10 riskivaba ennustus!
VÕTA BOONUS