Tänaku superdiil Hispaania rallile!

betsafe ott tanak wrc hispaania

Maailma rallitipud tulevad sellel hooajal eelviimast korda kokku Kataloonias Hispaania rallil. Ralli üldvõitja ei ole veel kaugeltki selgunud, kuid belglane Neuville on näidanud läbi hooaja tõeliselt stabiilseid esitusi ning kindlat võistlejanärvi. Ka 5-kordne maailmameister Ogier ei ole veel püssi põõsasse visanud ning Ott Tänak on järjestikkuste suurepäraste võitudega tõusnud liidritele tihedalt sappa. Kas arvad, et Ott suudab veel sellel hooajal teistele ässadele koha kätte näidata? Igal juhul õhk on pingest paks ning sellel puhul leiab hulgaliselt häid pakkumisi just Oti võidu peale panustamisel mitmes Eesti kasiinos.

Betsafe’is pakutakse mängijatele juba regulaarselt võimendatud koefitsiendiga diile ning eesootav Hispaania ralli ei ole erand. Tee Oti võidu peale 1€ panus ja saad Betsafe’ilt megakoefitsiendi 25! Panustad 1€ ja pistad tasku 25€. Kulub ära ikka!

Sel korral saavad pakkumises osaleda ainult uued kliendid. See tähendab, et mängijad, kes tegid Betsafe’is konto peale 00:01 22.10 kuni kella 09:00 EET. Ära unusta, et maksimaalne panus, mille saad Oti võidu peale teha on 1€ ning panuse pead tegema enne 26. oktoobrit kella 9 hommikul!


BetSafe Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Liitudes saad €100 väärtuses tasuta panuseid
VÕTA BOONUS