Suur tervitusboonus uutele Posido mängijatele

posido kasiino tervitus boonus kampaania

Registreerides Posido uueks kliendiks saad tervitusboonuse 100% kuni 500€ ja lisaks ka 200 tasuta keerutust. Kas pole vägev?

Kõik on vägagi lihtne. Pead vaid registreeruma uueks mängijaks Posido veebilehel ja tegema sissemakse vähemalt 20€ suuruses. Võta ühendust Posido klienditoega ning ongi kõik võida minna enda boonust läbi mängima.

Antud pakkumine kehtib ainult uutele registreerunud Posido kasutajatele ning maksimaalne boonus on 500€. Kui oled saanud boonuse on sul võimalik valida kas aktiveerida boonusraha või tasuta keerutused.

Pea meeles, et sissemakse boonuskeerutused jagatakse 20 keerutuse kaupa 10-le päevale. See tähendab, et esimesed 20 keerutust on aktiivsed kohe, kui sissemakse on tehtud ning nad kehtivad 24 tundi. Järgmistel päevadel muutuvad keerutused aktiivseks täpselt samal kellaajal, kui esimesel päeval.

Pane tähele, et enne väljamakse tegemist tuleb boonusraha ja esimene sissemakse kasiinos vähemalt 35 korral läbi mängida, aga tasuta keerutustest saadud võitude läbimängimisnõuded on 40 korda.


Mine kampaania lehele: https://posido.com/ee/promotions/casino/welcome/

Posido Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

UUS KASIINO
Tervitusboonus kuni €500 + 200 tasuta keerutust
Võta boonus
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: