Chanz Kasiino Logo
  • www.chanz.ee
  • Omanik: Dreambox Games OÜ
  • Asutatud: Jun. 2015
  • Pakkujad: NetEnt, Microgaming, Yggdrasil Gaming, Pragmatic Play, Thunderkick, Big Time Gaming (BTG), All Wilds, Magnet Gaming

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Sügisene aardejaht Chanz kasiinos.

chanz kasiino septembri aardejaht

Järjekordne aardejaht on tulemas Chanz kasiinolt, kus reeglid on endiselt samad: alates 31.08 igapäevaselt antakse teada uuest pakkumisest, mis hakkab kehtima järgmisel päeval.

Pakkumise vastuvõtmisel ja tingimuste täitmisel primeeritakse sind auhinnaga ja lisaks auhinnale automaatselt saad kätte ühe pileti, mida saad kasutada lõpuloosis, mis võtab osa 24.09 ja peaauhinnaks pandud 1000 eur väljamakse võimalusega!

Lisaks 5 õnneliku mängijat saavad boonuseks 100 tasuta spinne. Juhul, kui võtad osa kõikidest ülesannetest, antakse sulle tasuta 50 keerutust enda välja valitud slotimängule.

Hetkel on avalikustatud esimene pakkumine, kus pead külastama tasuta keerutuste varakambri. Kambris on võimalik leida kuni 15 kuldmünti või teemandi 50 spinnide väärtusega.

Kampaania tingimused:

1. Tasuta spinnid saadaval ainult mängijatele, kes on teinud vähemalt 10 eur sissemakset eelmise nädala jooksul või kampaania ajal
2. Võidud ei nõua läbimängimist

Chanz Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tervituspakket: Boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni
VÕTA BOONUS