Slots.io on välja töötanud enneolematult tasuva lojaalsusprogrammi

slots.io lojaalsus programm

Slots.io on Eesti kõige uuem kasiinoportaal, mis köidab mängusõprade tähelepanu mitme aspektiga. Veebileht on äärmiselt hea väljanägemisega ja lihtsasti navigeeritav. Midagi üleliigset ei ole ja nüüd on välja töötatud ka tõeliselt motiveeriv lojaalsusprogramm. Uutele mängijatele boonuseid veel ei pakuta, kuid kui saad mänguportaalis hoo sisse, siis hakkab alles raha ja boonuseid sadama!

Vaatame lähemalt Slots.io lojaalsusprogrammi, mis jaguneb kuueks tasemeks: Pronks-, Hõbe-, Kuld-, Plaatinum-, Teemant- ja VIP-tase. Nagu lojaalsusprogrammide puhul ikka on tegelikult põhimõte väga lihtne- mida rohkem mängid, seda rohkem lojaalsuspunkte teenid ja paremaid auhindu saad. Slots.io keskkonnas saad iga tehtud panuse eest ühe punkti ja panuse väärtusest olenevalt veel lisapunkte. Näiteks 1€ panuse eest saad 1+5, 2€ panuse eest 1+10 punkti jne. Sealjuures ei saa punkte boonusrahaga tehtud panuste eest vaid arvesse lähevad ainult pärisraha panused.


LOJAALSUSPROGRAMMI PREEMIAD

Pronks – tasuta spinnid, raha, boonused jm.
Hõbe – uuele tasemele jõudmise üllatuspreemia
Kuld – uuele tasemele jõudmise üllatuspreemia
Plaatinum – uuele tasemele jõudmise üllatuspreemia + 5% cashback
Teemant – uuele tasemele jõudmise üllatuspreemia + 7% cashback
VIP – uuele tasemele jõudmise üllatuspreemia + 10% cashback

Mistahes uuele tasemele jõudmiseks pead koguma piisava arvu punkte. Punktide seisu ja info tasemete kohta saad mugavalt kätte oma konto alt “Lojaalsusprogramm” nupukesele vajutades.

Näed täpselt, kui palju punkte vajad järgmisele tasemele jõudmiseks, mis auhinnad sind ees ootavad ja saad soovi korral punktid vahetada ka raha vastu.


PUNKTIDE ARVUTAMISE PÕHIMÕTE

Preemiaid võid saada ka ühelt tasemelt teisele liikumise ajal. Näiteks “Hõbe” tasemelt “Kuld” tasemele jõudmiseks pead koguma 4250 punkti, kuid iga 400 punkti kogumise järel saad “vaheauhindu” nagu tasuta spinnid, sularaha jne.

Mis teeb Slots.io lojaalsusprogrammi eriliseks, on võimalus uutele tasemetele jõudes saada järjest rohkem punkte. Kui “Pronks” tasemel saad punkte eelnevalt kirjeldatud põhimõtte järgi- üks punkt tehtud panuse ja lisapunktid panuse väärtuse eest (0,20€ = 1 lisapunkt), siis “Hõbe” tasemel saad 1,25 korda rohkem punkte, “Kuld” tasemel 1,5 korda rohkem punkte jne.

Pane tähele, et mõned mängud võivad lojaalsuspunktide kogumisel mitte arvesse minna. Kõik välistatud mängud leiad lojaalsusprogrammi “Reeglite ja Tingimuste” lehelt.

Slots.io Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
Tervitusboonus kuni 200 tasuta spinni!
Võta boonus
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: