Panusta WRC peale ja võida reis Hispaaniasse

paf wrc hispaania

Kas usud, et Ott Tänak sekkub ka sel aastal WRC ralli tiitliheitlusesse? Eelmisel hooajal ei jäänud palju puudu, kuid selleks tuleb üle sõita nii Ogier kui ka teised võidunäljased konkurendid.

Paf kasiino-ja spordiennustuse portaal teeb su elu märksa huvitavamaks pakkudes võimalust võita reis WRC-etapile Hispaanias Tänakut ja teisi tippe oma silmaga nägema! Jah, kuulsid õigest, kõigi WRC peale panustajate vahel loositakse välja 10 reisi Hispaaniasse! Reis toimub selle aasta oktoobris 24.-27. ja sisaldab lennupiletid Tallinnast Barcelonasse, lennujaama transfeere, pääset rallit vaatama, majutust üheses toas, veinimõisa külastust koos õhtusöögiga, tervitusjooki ja erilist kingitus Paf kasiinolt. Kõlab hästi?

Siis tee enne 8. maid vähemalt 10€ panus selle peale, kes võidab selle hooaja WRC sarja sõitjate arvestuses. Kõigi kvalifitseeruvate mängija vahel läheb loosi üks reis Hispaania rallile Salous. Lisaks läheb loosi kaks kutset “Paf Laitse Rallipargi” üritusele.

Kui tahad oma võiduvõimalusi suurendada tee ka vähemalt 20€ panus ühele kvalifitseeruvatest WRC-etapist ja peale etapi lõppu loositakse välja samuti üks reis Hispaania rallile. Arvesse lähevad Monte Carlo, Rootsi, Mehhiko, Prantsusmaa, Argentiina, Tšiili ja Portugali ralli peale tehtud panused. Lisaks läheb loosi kaks kutset “Paf Laitse Rallipargi” üritusele.

Reis ja kutsed Laitse Rallipargi üritustele loositakse välja 2 päeva peale iga etapi lõppu, mille peale tegid panuse.

- Pane tähele, et kampaania auhindade saamiseks tuleb teha panuseid pärisraha eest kampaania perioodil 17.01.2019 - 4.08.2019;
- Tasuta panustega tehtud panused arvesse ei lähe ja loosimises ei osale;
- Üks mängija võib kampaanias võita maksimaalselt ühe reisi ja ühe kutse Laitse ralliparki;

Paf Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tasuta üllatusennustus 20x5€ iga päev!
Võta boonus