Unibet Spordiennustus Logo

  Külaste veebilehte

  Loe ülevaadet

  Panusta Unibetis Meistrite Liiga peale ja võida 50 000€!

  unibet-spordiennustus-50k-eur

  Mis on sinu lemmik panuseliik? Kas ennustad mängu võitjat, väravate arvu või muid näitajaid? Igal juhul pakub spordialade kuningas jalgpall alati palju emotsioone ja ka üllatustest ei ole pääsu!

  Kas suudad ennustada õigesti nelja Meistrite Liiga mängu võitja ja skoori? See pole sugugi lihtne, sest tase on väga ühtlane ning esimeses voorus pidi üks favoriite Manchester City juba kaotusega leppima! Unibetis on nüüd hea võimalus oma jalgpalliteadmised proovile panna ja teha oma ennustus nelja Meistrite Liiga mängu võitja ja normaalaja skoori peale. Kes paneb täppi ühe mängupäeva kõigi nelja mängu skoori võidab sensatsioonilised 50 000€!

  Unibetis võid tegelikult jackpotti tabada lausa igal Meistrite Liiga mängupäeval, kui toimub neli mängu, sest Unibet jagab ära 50 000€ sularaha igas Meistrite Liiga mänguvoorus! Kui mängupäev jõuab kätte, pead tegema nelja Meistrite Liiga matši tulemuse peale oma panused (ennustama võitjat ja skoori normaalaja lõpuks). Skoori õigesti ennustamise eest saad 30 punkti, mängu võitja õigesti ennustamise eest 10 punkti. Punktid kantakse edetabelisse. Kui keegi ei suuda täppi panna ühelgi päeval kõigi nelja Meistrite Liiga mängu skoori, siis võidab 10 000€ edetabeli tipus olev mängija.

  - panused tuleb teha enne Meistrite Liiga mängude algust
  - teenitud rahalistele auhindadele läbimängimise nõuet ei ole
  - kui jackpoti võitjaid on rohkem kui üks, siis jagatakse jackpot võitjate vahel võrdselt

  Unibet Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

  Tee mobiilil ennustus ja saa €10 riskivaba ennustus!
  VÕTA BOONUS