Optibet Spordiennustus Logo

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Kampaania on lõppenud

Panusta tennise peale ja saa riskivabu panuseid

optibet tennis panused

French Open on ainuke saviliivaväljakutel toimuv Grand Slam turniir ning Rafael Nadal on tõestanud oma võitmatust juba lugematul arvul kordadel. Iga asi peab aga kord lõppema ja ehk on just nüüd saabunud aeg kuninga kukutamiseks?

Kui arvad, et jagad tennisest üht koma teist, siis miks mitte proovida panuseid teha Optibetis riskivabalt? Kuidas see käib? Tee minimaalne sissemakse boonuskoodiga “FROPEN1” ja panusta spordi peale kampaania perioodil kuni 3. juuni kella 23:59.

Selleks, et saada riskivabu panuseid, peaksid tegema kampaania ööpäeva jooksul (alates 00:00 kuni 23:59) vähemalt 100€ eest panuseid spordi peale nii, et vähemalt üks valik panustamissedelil on Prantsusmaa Lahtiste tennise peale. See tähendab, et arvesse lähevad kõik French Openi peale tehtud üksikpanuseid kui ka mitmikpanused teiste sündmuste ja spordialadel peale, juhul kui tegemist on komboga ja vähemalt üks valik on Prantsuse Lahtiste peale. Pane tähele, et arvesse lähevad ainult panused ja valikud kombodes, mille koefitsient on vähemalt 1.3 või kõrgem.

Kui täidad 100€ panustamise nõude järjestikkustel päevadel, teenid järjest suuremaid riskivabu panuseid. 1. päeval saad 5€ riskivaba panuse. Kui täidad panustamise nõude kahel päeval järjest, saad 10€ eest riskivabu panuseid, kolmandal päeval võid potentsiaalselt saada 15€ väärtuses riskivabu panuseid ja neljandal järjestikkusel päeval ootab sind neli viieeurost riskivaba panust koguväärtusega 20€. Viiendal, kuuendal jne päeval riskivabade panuste arv enam ei kasva ja kehtima jääb võimalus teenida maksimaalne 4×5€ riskivabade panustena. Kui mõni päev jääb vahele, siis progressiivsete riskivabade panuste arvestus hakkab otsast peale ja saad taas mängida 5€ riskivaba panuse peale. Kui panustad kõigil kampaania päevadel vähemalt 100€, saad 150€ väärtuses riskivabu panuseid.

Riskivabu panuseid saad kasutada mistahes spordiala või sündmuse peale panuste tegemiseks, mille minimaalne koefitsient on vähemalt 5.0 või kõrgem. Riskivaba panuse kasutamiseks peab mängijal olema kontol vähemalt riskivaba panuse väärtuses vabasid vahendeid. Kui panus peaks kaotama, tagastatakse selle väärtus kontole täies ulatuses ilma läbimängimise nõudeta.


Mine kampaania lehele: https://www.optibet.ee/et/kampaaniad/spordiennustus/

Optibet Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

€30 riskivaba panus ilma läbimängimise nõudeta!
100% tervitusboonus kuni €100
VÕTA BOONUS
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: