Panusta Tänaku võidu peale Rootsis võimendatud koefitsiendiga

betsafe wrc promo starburst

Tänak ja teised kiired mehed käivitavad taas mootorid, et selgitada välja parim Rootsi kiiretel teedel. Kui oled Betsafe’is alles uus, saad Tänaku võidu peale panustada ülisuure koefitsiendiga x25. See tähendab, et kui panustad Oti võidu peale Rootsis 1€, on meie mehe võidu korral sinu võiduks 25€! Pole paha? Kaotada ei ole midagi, aga võita on hea emotsioon ja veerandsada eurot. Lisaks saad 25 tasuta spinni “Starburst” slotimängu!

Kui sul on Betsafe’is juba konto olemas, ei tähenda see, et ka sina ei võiks heast diilist osa saada. Tee kuni 3€ panus Oti võidu peale ja saad võimendatud koefitsiendi 5.0. Pane tähele, et neid häid koefitsiente saad kasutada kuni 15. veebruari hommikul kella 9ni. Samuti pane tähele, et võimendatud koefitsiente saad kasutada ainult pärisraha eest tehtavate panustega. Boonusraha, tasuta panuste ega riskivabade panustega tehtud panused arvesse ei lähe.

Kui teed kvalifitseeruva panuse ja Ott võidab, saad lisaks rahale ka tasuta spinnid, millest saadud võimalikud võidud tuleb Betsafe kasiinos vähemalt ühel korral läbi mängida.

BetSafe Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Liitudes saad €100 väärtuses tasuta panuseid
VÕTA BOONUS