lightning roulette first person

First Person Lightning Roulette

Panusta ruletilaudadel ja võida 2500 eurot lisaraha

betsafe kasiino saint patrick kampaania

Betsafe kasiino on äärmiselt lõbus vaba aja veetmise koht. Tegemist on Eesti ühe pikima ajalooga mänguportaaliga, mis oma mängusõpru juba alt ei vea. Huvitavad ja erinevad kampaaniapakkumised ning järjest kahanevad läbimängimise tingimused boonustele on ainult mõned faktorid, mis tõmbava slotihunte nagu liimile.

Kuni 19. märtsini jagatakse suuremaid preemiaid Evolution Gaming nimelise live-kasiino mängude pakkuja laudadel. Leia oma lemmik live kasiino kategooria alt ja säti panuse suuruseks vähemalt 5€ panuse kohta. Punkte saad kampaania edetabelisse igal korral, kui võidunumber on 4, 7, 17 või 23. Kui kuulike jääb pidama väljal “0” duubeldatakse mängija punktid.

Mida suuremalt panustad, seda rohkem punkte saad ja kõrgemale tõused kampaania edetabelis. Kogu kõige rohkem punkte ja nopid 2500€ lisapreemia. Kokku saavad auhinna koguni sada edukamat ja jagamisele läheb 20,000€ väärtuses lisaraha. Mis eriti äge- kõik preemiaid kantakse kontole ilma läbimängimise nõudeta!

Pane tähele, et enne mängima hakkamist tuleb kampaaniaga liituda ja arvesse ei lähe RNG mängud, Ameerika rulett ja topeltpalliga rulett.


Mine kampaania lehele: https://www.betsafe.ee/et/pakkumised/rolling-charms

BetSafe Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

UUENDATUD TERVITUSBOONUS
200% kuni €500 + 300 tasuta spinni + €20 livekasiinos!
Võta boonus
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: