Panusta Olybeti tervitusdiiliga riskivabalt

olybet 25 eur riskivaba panus

Olybet spordiportaal on Eesti üks vanemaid ja tunnustatumaid. Lisaks veebis panuste tegemisele on Olybet tuntud nimi ka erinevate sportlaste ja spordiürituste toetajana, lisaks võid igal ajal sõbrad kokku kutsuda ja auru välja lasta ühes nende spordibaaridest.

Kui sa ei ole Olybetis spordi peale veel panustanud või puudub sul mängukonto sootuks, siis nüüd on hea võimalus oma karjääri alustada 25€ ulatuses riskivabalt! Mida see siis tähendab?

Loo Olybetis konto ja vali spordisündmus või mäng, mille peale soovid panuse teha. Aseta panus ning oota kuni tulemus on selgunud. Kui võidad- palju õnne! Kui kaotad- pole hullu, sest Olybet maksab sinu esimese enne mängude algust tehtud kaotatud panuse väärtuse tagasi kuni 25€ ulatuses. Pole paha!?

Pane tähele, et pakkumine on saadaval kõigile uutele mängijatele ja Olybeti mängijatele, kes ei ole panustanud spordi peale pärast 2017. aasta 1. augustit. Kui teed suurema panuse kui 25€ ja kaotad, saad tagasi maksimaalselt 25€. Tagastatud raha kantakse mängija kontole pärisrahas ilma täiendava läbimängimise nõudeta. Kui kasutad esimese panuse puhul cashout- funktsiooni, siis kaotatud panuse eest raha tagasi ei saa.


Mine kampaania lehele: https://promo.olybet.ee/kampaaniad/25euro-riskivaba-esimene-spordipanus

Olybet Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tasuta €25 riskivaba panus uuele liitujale!
Võta boonus
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: