Coolbet Spordiennustus Logo

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Panusta Liverpooli võidu peale ja võida raha tagasi 20 kordselt!

liverpool napoli champions league

Ragnar Klavan on Liverpoolist juba ammu lahkunud, kuid tundub, et Punaste hoogu ei ole see sugugi pidurdanud. Koduses Premier League’is hoitakse tugeva Manchester City ees liidrikohta ning Liverpooli ründekolmik toodab väravaid endises headuses. Kas usud, et tullakse rongi alt välja ka Meistrite Liigas?

Peale viimast vooru on Liverpooli selg vastu seina ning Napoli vastu vajatakse kindlasti võitu. Samas kui Napoli jaoks piisab alagrupist edasipääsuks ka viigist. Panusta Coolbetis Liverpooli võidu peale ja võid oma raha tagasi võita 20-kordselt!

Pakkumine kehtib ainult uutele mängijatele, kes avasid Coolbetis konto kampaania perioodil 10.12 kella 00:01-st kuni 11.12 kella 21:55ni. Samuti peab pakkumises osalemiseks tegema sissemakse ilma boonuseta ning kasutama panuse tegemiseks pärisraha. Maksimaalne panuse suurus võib olla kuni 1€ ning boonusraha eest tehtud panused arvesse ei lähe. 20 koefitsiendi saamiseks peab olema tegemist enne mängu algust tehtud jalgpallipanusega Liverpooli võidu peale Napoli vastu 11.12 kuupäeval toimuval Meistrite Liiga mängus, samuti peab tegemist olema mängija kõige esimese panusega Coolbetis.

Kui Liverpool võidab, saad raha tagasi olenevalt panuse suurusest 20 kordselt! Saadud raha on pärisraha ning sellele ei kehti kasiinos läbimängimise nõudeid.

Coolbet Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tervitus boonus 100% kuni €150 ja tasuta panused!
VÕTA BOONUS