Optibet Spordiennustus Logo

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Kampaania on lõppenud

Panusta jäähoki peale ja võta 30€ eest riskivabu panuseid

optibet khl

Kui Ameerikas higistavad maailma parimad hokimehed Stanley karika peale, siis Euroopa, Aasia ja ülejäänud maailma tippklubid madistavad KHL-liigas, et võita ihaldusväärne Gagarini Karikas. Kui arvad, et tead, kes väljaspool Ameerikat on jäähokis kunn, siis pane oma ennustused kirja Optibet spordiennustusega.

Optibet on Läti päritolu kasiino -ja spordiennustuse portaal ning jäähoki on Optibetis kõrge au sees. Selle korral saavad kõik mängijad, kes teevad vähemalt 20€ sissemakse boonuskoodiga “GC1” ja panustavad spordi peale 100€ eest, kolm 10€ väärtuses riskivaba panust! Riskivabade panuste saamiseks tuleb teha vähemalt nelja valikuga mitmikpanuseid ning vähemalt 1 valikutest peab olema KHL-liiga mäng. Iga kombobeti valiku koefitsient peab olema vähemalt 1.2 või kõrgem.

Kampaania periood on alates 25.02. 2019 00:00 kuni 10.03.2019 23:59 ning iga mängija saab maksimaalselt võtta 30€ riskivabu panuseid ühel korral. Riskivabu panuseid saab kasutada mistahes spordiala või sündmuse peale panuste tegemiseks, mille maksimaalne koefitsient on 5.0 või kõrgem.

Riskivaba panuse kasutamiseks peab mängijal olema kontol vähemalt riskivaba panuse väärtuses vabasid vahendeid. Kui panus peaks kaotama, tagastatakse selle väärtus kontole täies ulatuses ilma läbimängimise nõudeta.

Optibet Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

€30 riskivaba panus ilma läbimängimise nõudeta!
100% tervitusboonus kuni €100
VÕTA BOONUS
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: