Coolbet Spordiennustus Logo

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Panusta Euroopa jalgpalli peale ja saa Coolbetist tasuta panus

coolbet jalgpalli kombo panus kindlustus

Coolbet spordiennustus on ideaalne koht, et lisada nädalalõppudesse pisut põnevust. Mis võiks olla parem, kui pärast rasket nädalat sõpradega aeg maha võtta ja kaasa elada oma lemmikutele? Kuna Euroopa jalgpall on vaieldamatult maailma kõige kõrgetasemelisem ja huvitavam, siis saadki Coolbetis igal nädalal tasuta panuseid just Euroopa jalgpallimatšide peale panustades.

Kui üksikpanuseid oskab teha igaüks, siis mitmikpanuse kombineerimine on juba teine tase. Kuid nagu iga asjaga- kes ei riski, see šampust ei joo. Ära unusta, et lisades ennustussedelile mitu panust, korrutatakse nende koefitsiendid omavahel ja nii kasvab sinu võidupotentsiaal hüppeliselt! Vii oma panustamine uuele tasemele!

Kuidas siis tasuta panuseid saada? Tee nädalavahetusel toimuvate Euroopa jalgpalliliiga mängude peale vähemalt 10€ mitmikpanus, mis koosneb minimaalselt neljast valikust ja kui üks sinu valikustest kaotab, saad 10€ tasuta panuse. Saadud tasuta panus tuleb enne väljamakse tegemist Coolbet spordiennustuses minimaalse koefitsiendiga 1.7 vähemalt 6 korda läbi mängida.

Pane tähele, et arvesse lähevad ainult pärisraha eest tehtud enne mängude algust tehtud panused ning kombopanuse kogukoefitsient peab olema vähemalt 6.0. Arvesse lähevad Inglise Premier League, English Championship, FA Cup, Hispaania La Liga, Itaalia Serie A, Bundesliga, Ligue 1, Elite Serien, All Svenskan, Veikkausliiga, Meistriliiga, Danish SuperLiga, Dutch Eredivisie ja Belgium Jupiler Pro League peale tehtud panused.

Coolbet Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tervitus boonus 100% kuni €150 ja tasuta panused!
VÕTA BOONUS