Osale Chanz Race-O-Mania võidujooksudel ja võida 500€

chanz kasiino race o mania kampaania

Chanz kasiino on eriline, sest kõik nende kampaaniad on üles ehitatud vähe teistmoodi. Ka uue Race-O-Mani tähelepanu keskpunktis on võistluslikkus, kuid sellel korral on auhinnad veelgi paremad. Kui Chanzi tavavõidujooksudes on kõige suurem auhind 50 tasuta spinni võidujooksu võitjale, siis vahemikus 3. jaanuarist 9. jaanuarini võid saada hulgaliselt lisapreemiaid sealhulgas 500€ puhtalt kätte!

Kuidas osaleda? Mine Chanz kasiino võidujooksude lehele ja proovi 50 keerutusega võita kõige rohkem raha. Lisaks võimalusele lõpetada esimesena ja teenida kohe 50 priikeerutust, saad igal juhul 3 tasuta spinni iga kolme läbitud võistlusringi eest olenemata tulemusest. Eelnimetatud kampaania perioodil saad iga kolme läbitud võistlusringi eest ka ühe pileti 10. jaanuaril toimuvasse rahaloosi, kus võid võita 500€, 300€ ja 200€!

chanz kasiino race o mania day night

Pane tähele, et igal kampaania päeval võid kokku saada kuni 50 tasuta spinni ja sama palju loosipileteid, mängides 150 võistlusringi. Tasuta spinnidega teenitud võidud ja rahaauhinnad saad kontole ilma täiendava läbimängimise nõudeta.


Mine kampaania lehele: https://casino.chanz.com/et/prl/race-mania

Chanz Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni
Võta boonus
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: