Optibet Spordiennustus Logo

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Optibetis 20€ eest riskivabu eSpordi panuseid!

optibet spordiennustus epicenter

Sellel nädalal toimub Moskvas maailma e-spordi üks tippturniire. Kui sulle pakub pinget sport ja miks mitte ka e-sport, siis võid kohe ja praegu napsata omale hulga tasuta bette! Kokku võid saada 20€ eest riskivabu panuseid! Teeme ära?

5€ riskivaba panuse mistahes spordiala või sündmuse peale panustamiseks saad, kui teed Optibetis vähemalt 20€ sissemakse boonuskoodiga “ECSGO“. 5€ riskivaba panus kantakse seejärel kohe sinu kontole.

Kui arvad, et suudad ette ennustada, mis hakkab saama CS:GO Epicenter 2018 turniiril- seda parem, sest kui teed sündmuse peale vähemalt 50€ eest bette saad veel lisaks kaks 5€ riskivaba panust. Ära unusta, et riskivaba panuse puhul pead esmalt panuse tegema oma raha eest ja kui peaks juhtuma, et kaotad, saad panuse väärtuse lihtsalt tagasi. Lihtne!

optibet spordiennustus epicenter matches

Kes tahes superfinaali peaks jõudma, Optibet annab sulle veel ühe 5€ riskivaba panuse, kui peale 4. vooru on seis 2:2. Tuleb tihe rebimine!

- kampaania periood on 22.10.18 00:00 kuni 28.10.18 23:59
- riskivabu panuseid saab kasutada mistahes spordiala peale panuste tegemiseks, mille maksimaalne koefitsient on 5.0 või madalam

Optibet Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

€30 riskivaba panus ilma läbimängimise nõudeta!
100% tervitusboonus kuni €100
VÕTA BOONUS