Optibet Kasiino Logo
  • Pakkujad: NetEnt, Microgaming, Play’n GO, Pragmatic Play, Novomatic, EGT, iSoftBet, ELK Studios, Playson, Big Time Gaming (BTG), Thunderkick, NYX Gaming, Lightning Box, Nolimit City, BluePrint Gaming, SG Digital (Scientific Games), Authentic Gaming

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Kampaania on lõppenud

blaze live roulette

Blaze Live Roulette

Optibet live kasiino Extreme Blaze Roulette 1000€ rahaloos

optibet kasiino blaze roulette kampaania

Rulett on mäng, mis paneb vere keema igal ahnemal rahasõbral. Lisaks võimalusele sekunditega tõusta rahabossi staatusesse on see lisaks ka mäng, mis pakub mõnusat sotsiaalset vaheldus ja kuhjaga adrenaliinialkse.

Vahemikus 9.-15. septembrini läheb Optibetis jagamisele 1000 euro eest lisaraha, mis tähendab, et tavavõitudele lisaks võid saada hea õnne korral ka näiteks 300 eurot puhtalt kätte! Tee oma panused Extreme Blaze Roulette laual ja osaledki juhuslikus õnneloosis. Mida rohkem loosipileteid korjad, seda suuremad on ka sinu võidušansid.

Pane tähele, et loosimises osalemiseks tuleb Extreme Blaze Roulette mängul koguda vähemalt 5 VIP punkti. Kui mängid kampaania jooksul kõigil päevadel, duubeldab Optibet enne loosimist sinu loosipiletite arvu.


Mine kampaania lehele: https://www.optibet.ee/et/kampaaniad/kasiino/?p=1797

Optibet Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tervitusboonus kuni €1000
VÕTA BOONUS
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: