OlyBetiga Hawaiile!

olybet kasiino tropical escape

OlyBet kasiinos saad panustada spordi peale, hullata kasiinos või kavaldada pokkeris. Kõige närvekõditavam on aga slottiäktšion, sest just rullikutel võid mistahes spinniga saada üleöö miljonäriks!

Kasiinos mängimine on eelkõige meelelahutus, kuid kes ei ütleks ära rahaauhindadest või tasuta spinnidest? Veel parem- reis Hawaiile! Just nüüd ongi hea võimalus OlyBetiga suvi lähemale tuua, sest lisaks 15 000€ rahapreemiatele saab üks õnnelik koos kaaslasega eksootilisele Hawaii saarele lennata!

Kuidas reis võita? Mingeid trikke siin ei ole: mängi lihtsalt kampaania perioodil 25. veebruarist – 3. märtsini NetEnti poppidel slottidel Strolling Staxx™, Turn Your Fortune™, Wild-O-Tron 3000™, Aloha! Cluster Pays™ või Butterfly Staxx™ ja iga päeva jooksul tehtud 20€ väärtuses panuste eest teenid ühe pileti auhinnaloosile. Maksimaalselt saab üks mängija päeva jooksul võita kuni 50 piletit.

Lisaks Hawaii reisile loositakse kõigi kvalifitseerunud mängijate vahel ära üle 15 000 € väärtuses pärisraha auhindu. Nii, et mida rohkem pileteid kogud, seda suurem võimalus üks auhind omale saada.

Tegemist on NetEnt mängutootja võrgustikuülese kampaaniaga, mis tähendab, et auhinnaloosis võivad osaleda ka teiste NetEnt mänge pakkuvate operaatorite mängijad.

OlyBet Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni
Võta boonus