Nutihullus OlyBet kasiinos

olybet kasiino iphone x kampaania

Alates 13. novembrist kuni 10. detsembrini toimub OlyBetis Nutihulluse kampaania. Välja loositakse 12 iPhone X ja 2000€ eest tasuta keerutusi. Mängides slotte, pokkerit või tehes spordipanuseid on sul võimalus koguda pileteid. Kasiinos 20€ eest panuseid tehes saad ühe pileti – ei arvestata aga pokkeri tarkvaraga kasiinomänge ning Live-Diileriga tehtud panuseid. Spordi poole pealt saad ühe pileti, kui teed 10€ pre-match panuse (live panuseid ei arvestata) ja arvesse lähevad kõik marketid. OlyBeti spordipaarides spordipanuse kampaaniat ei toimu. Pokkeris makstes 3€ reiki, saad ühe pileti. Nagu ka kasiinos ei arvestata sel juhul pokkeri tarkvaras olevaid kasiinomänge.

Osaleda saavad ainult OlyBet.ee ning OlyBet.eu kasutajad. Mida rohkem pileteid omad seda suurem võimalus on võita. Aga pane tähele, et iga mängija saab omada maksimaalselt 5 piletit. Nädala jooksul kogutud piletid osalevad järgmisel esmaspäeva loosimisel ning ei kandu edasi tulevastele loosimsitele. Ühel kliendil on võimalus võita üks auhind nädalas. Igal esmaspäeval loositakse välja kolm iPhone X, 3 x 100€ väärtuses tasuta keerutusi ning 10 x 20€ väärtuses tasuta keerutusi – seega on igal esmaspäeval kokku 16 võitjat.

Tasuta keerutused on pärisraha keerutused ning iPhone X hakatakse võitjatele saatma alates 12. detsembrist 2017. Lisaks pannakse ka võitjad kampaania lehele varjatud kasutajanimega üles.

OlyBet Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni
Võta boonus
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: