Nopi OlyBetis 50% cashback, 200% boonusraha ja 600 tasuta spinni

olybet eesti laul raha tagasi garantii kampaania

OlyBet mänguportaalis saavad suu magusaks nii kasiino- kui ka spordisõbrad. Põhjus selleks on väga lihtne- laupäeval toimuv eriline Eesti Laulu finaalvõistlust. Kui arvad, et tead, kes sellel aastal võita võiks, pane oma ennustus kirja enne 29. veebruari lauluvõistluste algust.

Pane tähele, et antud diilist saavad kasu lõigata ainult mängijad, kes ei ole veel OlyBetis ühtegi spordipanust teinud. Kui kuulud nende hulka, pane oma panus kirja ja kaotuse korral saad 50% tagasi.

Loo konto boonuskoodiga “LAUL2020, liitu kampaaniaga OlyBet kampaaniatele lehel, tee minimaalne 10 eurot sissemakse ja pane oma ennustus kirja “Eesti Laul 2020 Finals” kategooria alt.

Kui oled rohkem kasiinosõber, liitu uue mängija kasiinokampaaniaga, tee vähemalt 10€ sissemakse boonuskoodiga “KAS30 ja OlyBet lisab omalt poolt 200% boonus juurde. Näiteks 10€ sissemakse eest saad 20€ boonust, aga näiteks 50€ sissemakse eest koguni 100€ boonust!

Peale vähemalt 10€ sissemakse tegemist saad lisaks boonusele õnne proovida NetEnt erilisel Õnnerattal, kus mängus kuni 600 tasuta spinni. Õnneratta leiad Berryburst slotimängul.


Mine kampaania lehele: https://promo.olybet.ee/kampaaniad/eesti-laul-2020-finaalvoistlus-uue-kliendi-pakkumine

Olybet Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tasuta €25 riskivaba panus uuele liitujale!
Võta boonus
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: