Naudi Monopoly live-show’d 500€ boonusrahaga

optibet kasiino monopoly live kampaania

Optibet kasiino mängutootjate hulka on lisandunud kasiinotööstuse üks kõlavamaid nimesid- Evolution Gaming. Tegemist on Rootsi päritolu mänguloojaga, mille viimase aja suurimateks hittideks on Monopoly Live, Dream Catcher ja Deal or No Deal live-diileriga mängud. Evolution on andnud igipopulaarsetele tele-ja lauamängudele uue formaadi ja mängijad on selle hästi vastu võtnud.

Tahad saad 500€ boonust? Siis proovi raha kokku kühveldada Monopoly Live mängul, millel ilma teeb ettearvamatu õnneratas ja meelt lahutab vaimukas live-diiler. Selleks, et jõuda kampaania TOP10 auhinnalistele kohtadele, mängi vahemikus 9. -16. juulini ja kogu punkte edetabelis. Iga 0,50€- 4.99€ tehtud panuse eest korjad ühe punkti, sellest suurema summaga tehtud mänguvoor annab aga koguni 5 punkti. Lisaks saad punkte tehes panuse “2 ROLLS” (10 punkti) ja “4 ROLLS” (25 punkti) valikute peale juhul, kui ratas neil väljadel pidama jääb.

Pane tähele, et kõik auhinnad tuleb enne väljamakse tegemist Optibet kasiinos vähemalt ühel korral läbi mängida. Sealjuures lähevad arvesse ainult mänguautomaatidel tehtud panused.


Mine kampaania lehele: https://www.optibet.ee/et/kampaaniad/kasiino/?p=1653

Optibet Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tervitusboonus kuni €1000
Võta boonus
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: