Lõbutse Betsafe live-kasiinos ja võida osa 40000€ auhinnafondist

betsafe kasiino summer festival kampaania

BetSafe live-kasiino on midagi erilist, sest lisaks populaarsetele live-kasiino laudadele on valikus ka unikaalsed Monopoly Live, Dream Catcher ja Deal or No Deal live-mängud. Proovi neid kõiki vahemikus 17. juulist 7. augustini ja võid osa saada hiiglaslikust 40 000€ väärtuses rahapreemiatest!

Perioodil 17.-24. juulini võid osa saada 15 000€ väärtuses auhinnafondist, kui teed panuseid mistahes Exclusive Blackjack laudadel. Mida rohkem raha mängu paned, seda rohkem punkte kogud ja kõrgemale tõused rahatabelis.

Vahemikus 24.-31. juulini võid võita 2000€, kui mängid Exclusive Roulette laudadel ja vahemikus 31. juuli – 7. august on mängus 10 000€ Monopoly Live, Dream Catcher või Deal or No Deal live-mängudel.

Pane tähele, et nii blackjacki- kui ka ruletturniiril saad punkte ainult 10€ või suuremate panuste eest, ruletiturniiril oleneb teenitav punktide arv ka panuse suurusest. Live-mängude vaheturniiril kogud punkte kõigi vähemalt 2€ suuruste panuste eest. Iga vaheturniiri osalejatest saavad raha ainult TOP100 mängijad.


Mine kampaania lehele: https://www.betsafe.ee/et/pakkumised/live-summer-festival

BetSafe Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

UUENDATUD TERVITUSBOONUS
200% kuni €500 + 300 tasuta spinni + €20 livekasiinos!
Võta boonus
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: