Ninja Kasiino Logo
  • Pakkujad: NetEnt, Play’n GO, Yggdrasil Gaming, Microgaming, Ezugi, Evolution Gaming

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Kampaania on lõppenud

Lenda Hawaiile koos Ninja kasiinoga!

ninja kasiino tropical escape

Ninja Casino pakub eranditult ainult kõige kvaliteetsemaid tipptasemel slotimänge ning teiste hulgas on nendeks ka maailma tuntuim mängudelooja NetEnt slotid. Just NetEnti mängud Strolling Staxx™, Turn Your Fortune™, Wild-O-Tron 3000™, Aloha! Cluster Pays™ ja Butterfly Staxx™ on nüüd tähelepanu keskpunktis, sest talve lõpp paistab ja aeg on lennata Hawaiile!

Panusta eelnimetatud mängudel kampaania perioodil 25. veebruarist – 3. märtsini vähemalt 20€ eest päevas ja teenid ühe pileti auhinnaloosi. Iga panustatud 20€ eest teenid ühe pileti ja ühe päeva jooksul võid saada maksimaalselt 50 piletit auhinnaloosi. Mida rohkem pileteid kogud, seda suurem võimalus, et saad ühe kampaania auhindadest. Lisaks Hawaii reisile on auhinnafondis 15 000€ eest rahaauhindu!

Pane tähele, et tegemist on NetEnt mängutootja võrguülese kampaaniaga, mis tähendab, et auhinnaloosis võivad osaleda ka teiste NetEnt mänge pakkuvate kasiinode mängijad. Reisi või raha võidavad 302 õnnelikku mängijat, kes loositakse kvalifitseerunud mängijate seast välja 5. märtsil.

Ninja Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

UUS KASIINO!
Boonused ja tasuta spinnid iga päev!
VÕTA BOONUS