Leia Ninja Casinos iga päev uus jõuluaare

Ninja kasiino on tulnud Eestisse, et teha tõelist revolutsiooni! Jah, kõik teavad Coolbeti, mis raputas Eesti kasiino-ja spordiennustuse maastikku alles paar aastat tagasi kui hakati pakkuma uusi panustamise võimalusi, mis varem eestlaste jaoks olid jäänud kättesaamatuks.

Tänase boonus (03.01.2019):
50 tasuta keerutust slotimängus Gonzo’s Quest ainult 3-kordse läbimängimiskohustusega!

Coolbet on endiselt jäänud üheks kõige innovatiivsemaks panustamiskeskkonnaks Eesti, kuid nüüd on areenile astumas teine tõeliselt huvitav tegija – Ninja kasiino. Tegemist on Rootsi päritolu kasiinomängude pakkuja, mille veebileht on tõeline kasiinomängija unelm! Ei midagi üleliigset ja mis kõige tähtsam- tülikas konto kinnitamise protseduur on tehtud nii lihtsaks, et võtab lausa sõnatuks!

Juba on Ninja kasiino välja pakkunud ka mitu omapärast ja väga tulusat kampaaniat- on ju jõulud ja see on ainult heade emotsioonide aeg! Otsi aardeid nagu tõeline ninja avades iga päev uue varalaeka ning teenides tasuta spinne, kasiinoboonuseid ja muid ägedaid preemiaid.

ninja kasiino paeva boonused kalender

Päevapreemia aktiveerimiseks tuleb mängijal teha sissemakse vastava päeva jaoks ettenähtud summas vahemikus kella 00:00-st kuni 23:59ni. Tasuta spinne saab kasutada mängus, mis selle päeva pakkumises on välja toodud ning spinnid tuleb ära kasutada samal päeval, kuid tegid sissemakse nende saamiseks.

- saadud boonustele ja boonusega saadud võitudele kehtib 45-kordne läbimängimise nõue;

Ninja Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

UUS KASIINO!
Boonused ja tasuta spinnid iga päev!
Võta boonus