Coolbet Spordiennustus Logo

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Kampaania on lõppenud

Koefitsient 25 Coolbet spordi esimesele panusele, et Tottenham jõuab finaali

coolbet eripakkumine superkoef x25 promo

Kolmapäeval leiab aset selle hooaja jalgpalli üks kõige põnevamaid ja kahtlemata olulisemaid kohtumisi. Kui eelmisel nädalal pidi Londoni jalgpalliklubi Tottenham Hotspur koduväljakul vastu võtma valusa 0:1 kaotuse, siis kolmapäeval on aeg vigade paranduseks. Kas usud, et inglased suudava raskest seisust välja tulla ja hullus hoos noorte hollandlaste hoogu veel pidurdada?

Kui oled Coolbetis alles uus, siis nüüd on suurepärane võimalus kasutada võimalust ja teha esimene panus võimendatud koefitsiendiga. Panusta enne tähtsa matši algust selle peale, et Tottenham murrab ennast finaali ja saad võimendatud koefitsiendi 25! Õige panuse kategooria leiad “Champions League 2018-19” outrights- valiku alt, kus pead valima “Tottenham Hotspur – To Qualify”. Maksimaalne panuse suurus on 1€, seega võid edu korral saada lihtsa vaevaga 25€.

Pane tähele, et kampaanias osalemiseks peab Coolbetis konto looma ja panuse tegema ajavahemikus 7. maist kella 00:00-st 8. mai kella 21:55ni. Võimendatud koefitsiendiga võitmiseks pead panuse tegema pärisraha eest. Kõik võidusummad lisatakse mängijakontole pärisrahas ilma täiendava läbimängimise kohustuseta.


Mine kampaania lehele: https://www.coolbet.com/et/voimendatud-koef

Coolbet Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tervitus boonus 100% kuni €150 ja tasuta panused!
VÕTA BOONUS
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: