BetSafe Kasiino Logo
  • Pakkujad: NetEnt, Microgaming, Yggdrasil Gaming, Play’n GO, Quickspin, Thunderkick, Pragmatic Play, ELK Studios, Evolution Gaming, iSoftBet, BluePrint Gaming, Foxium, EGT, NYX Gaming, WMS (Williams), Relax Gaming, Jadestone, Novomatic, Leander Games

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Kinkide jagamine Betsafe kasiinolt!

betsafe kasiino suvine aaretejaht

Igale inimesele on rõõm vastu võtta kingitusi igapäevaselt, eks? Betsafe kasiino teab sellest ja jagab klientidele igapäevaselt ühe kinki. See võib olla kas sissemakse boonus kuni 10 euroni, tasuta keerutused slotimängus või lihtsalt sularahaline preemia!

Kingitused on pakitud kolmesse laekatesse ja nendest ühe valib klient ja naudib boonust. Selline suurepärane kampaania kehtib kuni 5 augustini, seega kampaania lõppuni sul on võimalik saada kuni 13 kingitust. Ainuke tingimus boonuse kättesaamiseks – pead läbi mängima vähemalt 50 eurot online kasiinos.

Kampaania tingimused:

1. Kui oled saanud kingituseks tasuta spinne, siis nende kehtivusaeg on 24 tundi. Väljamakse taotlemisel peab tasuta spinnide eest võidud läbi mängida kasiinos vähemal ühe korra või läbi panustada viis korda minimum 1.80 koefitsientiga. Kui nõuded ei täideta kolme päeva jooksul, siis boonused aeguvad.

2. Kui oled saanud kingituseks sissemakseboonust või rahalist preemiat, siis peale 20 eur kontole kandmist saad taotleda neid alajaotuses Minu Boonused. Boonuse eest saadud võidud tuleb läbi mängida vähemalt 20 korda või panustada vähemalt kuus korda mitte väiksema kui 1.8 koefitsiendiga. Kui nõuded ei täideta kolme päeva jooksul, siis boonused aeguvad.

BetSafe Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tervitusboonus 200% kuni €100 + 500 tasuta spinni
VÕTA BOONUS