OlyBet Kasiino Logo

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Kampaania lõpuni on jäänud:

00
Päeva
00
Tundi
00
Minutit
00
Sekundit

Kasiino meistrikad, mille peaauhind tutikas iPhone 13

olybet kasiino sugisesed meistrivoistlused kampaania

OlyBet kasiino pole päris sama mis teised Eesti populaarsed online mänguportaalid. Igal nädalal on neil varuks mõni vimka ja üllatusi. Lisaks preemiad lihtsate ülesannete täitmise eest. Nüüd on kätte jõudnud aeg, et maha pidada sügisesed kasiino meistrivõistlused.

Proovi kätt mistahes OlyBet kasiino slottidel, live kasiino laudadel või lauamängudes ning teenid iga mängu pandud 20 euro eest punkti. Maksimaalselt võid iga päev saada 100 punkti.

Kampaania periood on 7. oktoobrist kuni 3. novembrini ja see jaguneb nädalasteks perioodideks. Vali oma panustamise tase kuni 5 euroni või mängi kuni 10 euroste panustega.

TOP30 highrollerid jagavad ära preemiad 50 tasuta spinnist 1,000 euroni. Kuni 5€ panustamise taseme valinud saavad osa 25 tasuta spinnist kuni 500€ peapreemia.

Osalemiseks vali “Minu kampaaniate” lehel pakkumine ja liitu sellega. Vali ära endale sobiv panustamise tase: 1 sendist 5 euroni või 1 sendist 10 euroni. Panustamise taset, millega meistrikatest osa võtad, saad uuesti muuta alles järgmisel nädalal.

Lisaks sellele saad iga kampaania jooksul teenitud punkti eest ühe loosipileti lõpuloosimisele, mille auhinnaks uhiuus iPhone 13. Maksimaalselt võid päeva jooksul teenida nii 100 loosipiletit.


Mine kampaania lehele: https://promo.olybet.ee/kampaaniad/sugisesed-kasiino-meistrivoistlused/

OlyBet Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

UUENDATUD!
Uus tervitusboonused kuni €1100
Võta boonus
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: