Hugo’s Adventure slotil saad piiramatul hulgal Superspinne!

coolbet kasiino hugo;s adventure kampaania

Coolbet kasiino pakub lisaks laiale slotimängude valikule ka hulgaliselt väärtuslike auhindadega boonusdiile. Lisaks sellele, et võid just praegu võita hinnalist kodutehnikat, saad võimaluse kokku koguda ka hulga tasuta keerutusi. Sellel korral ei ole tegemist aga lihtsalt tasuta spinnidega vaid mäng käib märksa väärtuslikemate Superspinnide peale väärtusega 1€ spinni kohta. Kuidas võita?

See, kui palju Superspinne võidad, sõltub otseselt sellest, kui suur on sinu valitud panuse suurus ja kui palju jätkub sul järjekindlust. Superspinne saad igal korral, kui Hugo’s Adventure sloti mänguväljal jääb korraga pidama vähemalt kolm erilist scatteri sümbolit. Nüüd saadki lisaks mängusisestele tasuta keerutustele ka väärtuslikke Superspinne. Mida suurem on panuse väärtus spinni kohta, seda rohkem Superspinne saad!

Piiramatul hulgal Superspinne on saadaval kuni 12. septembri kella 23:59, kuid kvalifitseerumiseks pead Hugo’s Adventure mängul panuseid tegema minimaalse panuse väärtusega 70 senti spinni kohta. Kui Superspinnidega võidad raha, saad selle kontole ilma läbimängimise nõudeta.


Mine kampaania lehele: https://www.coolbet.com/et/super-spin-maania

Coolbet Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tasuta 10 spinni
Tervitus boonus 100% kuni €150 + 50 tasuta spinni
Võta boonus
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: