Halloween Jack 25 000€ rahaturniir

unibet kasiino halloween jack

Kas Halloween paneb su südame kiiremini põksuma? Halloween Jack on NetEnti uus tondi-ja kummituseteemaline slott, mis ei ole mõeldud kartlike mängijate jaoks. Põrgulikud tegelased löövad möllu lahti koos peoperemehe Jackiga, kes võib su tõmmata isegi päris suurtesse pahandustesse… Leia oma tee suurtele võitudele re-spinnide ja paljunevate asendussümbolitega, mis aitavad sul moodustada võiduliine ja kui hästi läheb, miks mitte võita sul oma panuse väärtusest 3000-korda suurem summa!?

Tasuta spinnid? Olemas! 10 tasuta spinni saad 3 või enama aardekirstu eest mistahes asukohaga mänguväljal. Kui kogud rohkem kui 3 aardekirstu, saad 15 tasuta spinni!

Tee tutvust selle põrgulikult ägeda mänguga Unibeti nädal aega kestval turniiril, kus võid saada nii tasuta keerutusi, sularahaauhindu kui ka peaauhinna 5000€ puhtalt kätte! Preemia saamiseks pressi ennast 1000 parima sekka.

halloween jack slot screen

Mängijad järjestatakse selle järgi, kes saavad 20 järjestikuse mänguvooru jooksul kõrgeima ühtlustatud panusega võidu. Ühtlustatud panus? See on panus, kus ei loe mitte sinu võidu suurus vaid võidukordaja- näiteks, kui teed 0.20 eurose panuse ja võidad 10€, on sinu võidukordaja 50, kui teed 1€ panuse ja võidad 5€ on sinu võidukordaja 5. See tähendab, et polegi oluline, kui suurtel panustel sa mängid vaid loeb puhtalt õnn ja muidugi, mida rohkem kordi proovid, seda tõenäolisem on, et just sina saad maha korraliku võidukordajaga ja maandud 1000 parima seas.

- kampaania periood on 25.10 kuni 1.11 kella 00.59ni
- kõik rahaauhinnad makstakse välja ilma läbimängimise nõudeta
- turniiril võidetud tasuta spinnidega saab mängida mängus “Gemix”
- tasuta spinnidest saadud võidud tuleb enne väljamakse tegemist kasiinos vähemalt 25-korda läbi mängida

Unibet Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet
Võta boonus