GrandX kasiinos 1000€ boonuseid ja 250 tasuta spinni!

grandx kasiino uus tervituspakett tasuta spinnid

GrandX kasiino on mõnus Eesti mänguportaal, kus tead alati, mida oodata. Lisaks pidevalt toimuvatele slotiturniiridele saad kolmapäeviti cashbacki ja iganädalasi boonuseid esmaspäeval ja reedel. Nüüd on ümber tehtud ka tervitusboonuste pakett ja seda päris suurejooneliselt.

Kui oled GrandX kasiinos alles uus ja ei ole sissemakset teinud, siis paremat aega kui nüüd lihtsalt ei ole! Esimese nelja sissemakse eest võid saada kuni 1000€ eest boonuseid ja lisaks 250 tasuta spinni erinevatel populaarsetel slottidel. Miks mitte proovida?

– Esimese sissemakse boonuse puhul on tegemist 100% kuni 300€ boonusega, mille saad juba alates 10€ sissemakse eest. Loomulikult pead enne konto registreerima ja tegemist peab olema kõige esimese sissemaksega. Lisaks boonusele teenid automaatselt 100 tasuta keerutust, mida saad kasutada Allways Fruits, Enchanted Cleapantra ja Dragon’s Gift slottidel. Nii boonus kui tasuta spinnidest saadud võidud tuleb enne väljamakse tegemist kasiinos vähemalt 40 korral läbi mängida.

– Teine sissemakse boonus on 50% kuni 300€ pluss 50 tasuta spinni. See boonus tuleb läbi mängida vähemalt 30 korral. Spinne saad kasutada Wild Dragon, Party Time või Allways Win slottidel.

– Kolmanda sissemakse eest saad 60% kuni 200€ boonust 50 tasuta spinniga Dragons Kingdom, Hot Twenty ja Diamond Cats slottidel. Boonus ja tasuta spinnidest saadud võidud tuleb enne väljamakse tegemist kasiinos vähemalt 30 korral läbi mängida.

– See pole aga kõik, sest neljanda sissemakse eest saad veel boonust- koguni 70% kuni 200€ ja lisaks 50 tasuta keerutust Star, King’s Crown ja Wild 7 slottidel. Läbimängimisnõue nii boonusele kui võitudele tasuta spinnidest on 30 korda.


Mine kampaania lehele: https://www.grandx.com/ee/welcome-package/

GrandX Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

10 tasuta spinni uuele liitujale
Tervitusboonus 100% kuni €300 + 100 tasuta spinni
Võta boonus
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: