Eksklusiivne 100 tasuta spinni boonusdiil uutele mängijatele

optibet kasiino eksklusiivne boonus

Optibet kasiino ei väsi üllatamast, sest nüüd saavad kõik uued mängijad hunniku priikeerutusi. Nopi oma saak enne 30. aprilli kella 23:59 kasutades boonuskoodi “EESTI” ja tehes vähemalt 10 eurot sissemakse. Kampaaniaga ei ole vaja eraldi liituda, kuid pakkumine on kasutatav ainult Optibeti uutele mängijatele, kes ühtegi sissemakset veel teinud ei ole ja kes liituvad Optibetiga meie lehe kaudu.

Peale kvalifitseeruva sissemakse tegemist ootab mängijat 100 tasuta keerutust mängudel Serengeti Kings ja Rise of Maya. Tegemist on NetEnt nimelise mängulooja tuntud slottidega, mis pakuvad võimalust kogeda tükikest Aafrika loodusest või maiade kultuurist.

seregnity kings slot screen small rise of maya slot screen small

Ise valid kummas mängus soovid oma auhinda kasutada. Mis eriti hea- kõik tasuta spinnidega võidud tuleb enne väljamakse tegemist läbi mängida ainult kümnel korral.


Alternatiivse variandina saavad Optibeti uued mängijad kasutada boonuskoodi “OPTIBET1” ning noppida 100% kuni 500€ esimese sissemakse boonuse. Teise ja kolmanda sissemaksega saad igal juhul veel kuni 500€ väärtuses kasiinoboonuseid olenemata kumma esimese sissemakse diili kasuks otsustad.

Optibet Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid
Võta boonus
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: