Chanz Kasiino Logo
  • www.chanz.ee
  • Omanik: Dreambox Games OÜ
  • Asutatud: Jun. 2015
  • Pakkujad: NetEnt, Microgaming, Yggdrasil Gaming, Pragmatic Play, Thunderkick, Big Time Gaming (BTG), All Wilds, Magnet Gaming

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

valley of the gods slot

Valley of the Gods

Chanzis 500€ puhtalt kätte

chanz kasiino yggdrasil gaming

Chanz veebikasiino ei ole mingi tavaline kasiino vaid sotsiaalne keskkond, kus saad mängida, käia teiste Chanzi sõpradega reisidel, ühisüritustel ja nautida erinevaid hüvesid. Tunned ennast nagu omas kodus! Teistest kehvem ei ole ka nende slotimängude valik ning nüüd on lisandunud uus seksikas mängulooja Yggdrasil Gaming.

“Yggdrasil” nimi tuleneb Norra mütoloogiast ja tähendab hiiglaslikku maailmapuud. Mängutootja ise on suhteliselt uus tegija kasiinomaastikul, kuid nende mängud on kiiresti jõudnud ühtede kõige populaarsemate hulka.

Chanzis saad proovida Yggdrasili üle 40 mängu. Kui panustad vahemikus 07.12 – 06.01 mistahes Yggdrasili mängul vähemalt 10€, saad 1 pileti sularaha loosi. Üks õnnelik teenib 500€, teine 200€ ja veel läheb loosi 200€ sularahapreemia. 7 mängijat teenivad 100 tasuta spinni “Valley Of The Gods” slotikale. Mida rohkem loosipileteid kogud, seda suuremad on su võimalused raha võita.

Chanz Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tervituspakket: Boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni
VÕTA BOONUS