Chanz Kasiino Logo
  • www.chanz.ee
  • Omanik: Dreambox Games OÜ
  • Asutatud: Jun. 2015
  • Pakkujad: NetEnt, Microgaming, Yggdrasil Gaming, Pragmatic Play, Thunderkick, Big Time Gaming (BTG), All Wilds, Magnet Gaming

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Chanzi jõulutrall 2000€ reisiraha ja tasuta spinnidega iga päev

chanz kasiino happy xmas 2018

Mida sina jõuludeks saada tahad? Jõulumeeleolu hakkab vaikselt pugema ka kõige tusasema tegelase hinge ning elu paistab hoopis helgemates toonides.

Chanz kasiinos on jõulumöll lahti läinud ning ulakad päkapikud tahavad sinuga natuke peitust mängida. Tee omale elu parim jõulupakk ja otsi 30. novembrist 24.detsembrini Chanz kasiino veebilehelt jõuluteemalisi märke. Leia kokku vähemalt 24 märki ja osaled suures 27. detsembri auhinnaloosis. Peaauhinnaks on 2000€, mida võid kasutada näiteks jõuluvanale külla sõitmiseks või miks mitte ka näiteks Egiptusesse püramiidi otsa ronimiseks? 5 õnneliku saavad loosi tahtel 100 tasuta spinni oma Chanzi lemmikmäng. Pane tähele, et kampaania perioodil võid pileteid auhinnaloosi koguda mistahes arv kordi.

Kampaania perioodil võid Chanzis leida ka väärtuslikke Free Spin tasuta spinnide märke ja Super Chanz märke, mis annab sulle kuni 50 tasuta spinni. Friend märgiga saad oma Chanzi sõbrale kinkida 10 tasuta spinni!

- tasuta spinnidega saadud võidud kantakse mängija kontole pärisrahas ja neile ei kehti läbimängimise nõuet;

Chanz Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tervituspakket: Boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni
VÕTA BOONUS