Boost kasiino lojaalsuspunktid ja auhinnad

boost kasiino boostxp punktid

Eesti uusim online mängude keskkond Boost kasiino on seni mängijate poolt hästi vastu võetud. 300 tasuta spinni esimese sissemakse eest ja 10% cashbacki on juba niigi suurepärane diil, kuid nüüd on paika saadud ka eriti tulus lojaalsuspunktide süsteem!


– KUIDAS PUNKTE KOGUDA?

Boost kasiino ise nimetab oma lojaalsusprogrammi “Boost punktideks” ja tegelikult on see väga tabav nimi. Iga tehtud panuse eest saad punkte ja mida rohkem punkte teenid, seda rohkem lisaraha saad. Boost punkte on korjata lihtne, sest neid saad nii pärisraha kui boonusrahaga mängides võrdselt palju.

Iga slottidel mängu pandud euro eest teenib mängija 0,81 Boost punkti ja lauamängudel või live kasiinos 0,61 eurot iga mängu pandud euro eest. Iga päev, kui logid sisse oma Boost kasiino mängijakontole ja teed sissemakse, saad automaatselt 5 Boosti lisapunkti.


– PREEMIAD

Kahtlemata on tegemist hea diiliga, sest juba 1000 punkti kogumise järel saad need vahetada pärisrahaks. Pane tähele, et peale 1000 punkti kokku saamist on soovitatav punktid kohe rahaks vahetada, et alustada punktide kogumisega otsast peale. 1000 punkti eest saad 5€ pärisraha ilma läbimängimise nõudeta.


Mine kampaania lehele: https://www.boostcasino.com/ee/boostxp

Boost Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Kuni 300 boostitud keerutuse + 10% cashbacki
Võta boonus
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: