Coolbet Kasiino Logo
  • Pakkujad: NetEnt, Microgaming, Play’n GO, Yggdrasil Gaming, 2By2 Gaming, Booming Games, NetEnt Live, Evolution Gaming

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Kampaania on lõppenud

HOT book of dead slot

Book of Dead

Book of Dead 9000€ lisaauhinnad

coolbet kasiino book of dead tasuta spinnid

Play ‘N Go mäng “Book of Dead” on hea näide mängust, millel on huvitav ülesehitus, seiklushimuline peategelane ja võimalus võita suurelt. Juba märtsi alguses alanud Book of Dead eriülesannete kampaania on nii kõva hoo sisse saanud, et ei taha enam kuidagi pidama saada. Coolbet on välja pannud veel 9000€ eest boonuspreemiaid kõigi vahel, kes koguvad mängus vähemalt viis sama sümbolit. Iga auhinda on ainult üks seega hoia silm peal Coolbeti lehel ja tead, mis sümbolid sulle raha sisse toovad.

Ülesandeid on kokku viis ja nende täitmiseks pead tegema panuseid vähemalt 1€ spinni kohta. Kui pääsed tasuta spinnide vooru, määrab arvuti sulle ühe juhuslikult sümboli, mida pead hakkama boonusvoorus jahtima. Et ülesanne täita, pead ühe keerutusega saama 5 just sellist sümbolit.

book of dead slot bigwin

Ülesandeid saad täita kuni 30. aprilli kella 23:59ni või kuni kõik auhinnad on välja jagatud. Pane tähele, et enne väljamakse tegemist tuleb kõik ülesannete täitmise eest saadud auhinnad Coolbet kasiinos vähemalt ühel korral läbi mängida.

Coolbet Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tasuta 10 spinni
Tervitus boonus 100% kuni €150 + 50 tasuta spinni
VÕTA BOONUS
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: