BetSafe riskivabad panused igal nädalal

betsafe spordiennustus riskivabu panused

BetSafe on Eesti spordiennustuse teerajaja olles spordisõpru rõõmustanud juba 12 aastat. Jäine hoki, pinev korvpall ja spordialade kuningas jalgpall on ka Betsafe’i kõige popimad alad. Ja miks ei peakski!? Vali üks või tee igal nädalal panused erineval spordialal, sest riskivabu panuseid saad igal juhul! Kuida see siis käib?

Kampaania periood on 5.-30. november ning riskivabu panuseid saad teenida igal nädalal. 5€ riskivaba panuse saamiseks hokis ei tule sul muud teha, kui lihtsalt kampaaniaga liituda. Korvpallifännid teevad enne kossumängu või mängu ajal vähemalt 10€ panuse minimaalse koefitsiendiga 1.5 – tasuks 10€ riskivaba panus. Jalkabossidel ei jää üle muud, kui teha enne jalkamatši algust või mängu ajal jalka peale vähemalt 15€ panus jalgpallile minimaalse koefitsiendiga 1.5 või kõrgem – tasuks 15€ riskivaba panus.

Igal nädalal saad valida ühe pakkumise ja kampaania jooksul kasutada nelja diili. Pane tähele, et preemia saamiseks tuleb sul igal nädalal soovitud spordiala pakkumisega ka liituda.

Riskivaba panuse tegemiseks kasutab mängija enda vahendeid, kuid kui panus kaotab, saab ta tehtud panuse väärtuse kontole tagasi. Võitnud panus makstakse välja täies ulatuses, kuid netovõidu summa(kogu võidusumma miinus panuse suurus) tuleb enne väljamakse tegemist spordiennustuses minimaalsete koefitsientidega 1.5 või kõrgem vähemalt 3 korda läbi mängida.

BetSafe Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Liitudes saad €100 väärtuses tasuta panuseid
VÕTA BOONUS