Banana Odyssey missioone täites saad korjata kuni 300 tasuta spinni!

ninja kasiino banana odyssey kampaania

Ninja kasiinos ei ole boonused ja tasuta spinnid kaugeltki otsa saanud, hoopis vastupidi. Nüüd, kui välja tulnud uuendusliku teemaga slotikas “Banana Odyssey”, saad just seda mängu proovides ja edukas olles kokku panna oma tasuta spinnide paketi 300 priikeerutusega!

Auhindade saamiseks tuleb aga esmalt täita paar vinget ülesannet, mis peamiselt seisnevad temaatiliste sümbolite kogumises. Lisaks sellele, et temaatilised sümbolid on võiduliinides märksa väärtuslikumad kui standardsed ikoonid, siis nüüd saad piisava arvu ahvide, relvade või pähklipurkide eest ka hulga priikeerutusi lisaks.

Kogu arvutis kolm, neli ja viis šimpans Bucki sümbolit, kolm, neli ja viis Banana Blasters relva ikooni ning kolm, neli ja viis pähklipurki, et endale haarata 150 keerutust kasiino kulul. Tee sama mobiilis ja tasuta spinnide koguarv kasvab 300 peale!

Pane tähele, et missioone saad täita ainult vahemikus 4.-30. septembri kella 23:59. Iga mängija võib saad kuni 300 tasuta keerutust maksimaalselt ühel korral. Kui tasuta keerutustega võidad raha, saad selle kontole pärisrahas ilma täiendava läbimängimise nõudeta.


Mine kampaania lehele: https://www.ninjacasino.com/ee/pakkumised

Ninja Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

UUS KASIINO!
Boonused ja tasuta spinnid iga päev!
Võta boonus
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: