Unibet Spordiennustus Logo

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Austraalia Lahtiste suur 30 000€ ennustusvõistlus

unibet spordiennustus betting championship

Kas sulle meeldib tennise peale panustada? Meeste tennises on juba pea aastakümneid valitsenud suur kolmik Federer-Nadal-Djokovic, samas kui naiste poole peal on üllatusi igal turniiril. Kasuta seda olukorda enda kasuks ja võida raha aasta esimesel Grand Slam tenniseturniiril!

Unibet pakub seekord põnevat diili, milles edukad on just need, kes suudavad panuste tegemisele lisaks ka panuseid võita. See polegi tegelikult nii raske.

Tee Austraalia Lahtiste peale panuseid minimaalse koefitsiendiga 1.40 ja kui võidad, paigutudki 30 000€ auhinnafondiga edetabelisse. See, kui kõrgele edetabelis tõused, oleneb sellest, kui suur on tehtud panuse summa, mitu panust lisad panustamissedelile ja kui suur oli võitnud panuse koefitsient. Kõik need kolm näitajat korrutatakse omavahel ja mida rohkem võidad, seda kõrgemale tõused edetabelis.

Kampaania periood on 13. jaanuarist kella 00.00 CET kuni 27. jaanuarini kella 23.59 CET ja arvesse lähevad ainult Australian Openi tenniseturniiri peale tehtud panused. Kampaania perioodi lõpus edetabeli tipus lõpetanud mängija saab 10 000€ puhtalt kätte, ülejäänud mängijad jagavad omavahel 20 000€ sulas. Sularahapreemia saavad turniiri 20 paremat.

Arvesse lähevad nii enne mängude algust kui ka mängude ajal tehtud panused, peamine, et tehtud panusel on minimaalselt 1.40 koefitsient.

Unibet Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tee mobiilil ennustus ja saa €10 riskivaba ennustus!
VÕTA BOONUS