50 000€ sulas uuel Vikings™ slotikal

unibet kasiino vikings

Vikings™ on samanimelise teleseriaali põhjal tehtud slotimäng, millel kohtud juba seriaalist tuttavate vihaste ja kavalate viikingitega. Ole sinagi julge ja haara Unibeti kasiinos võimalusest võtta osa 50 000€ sularahaauhindadest ja 50 000 tasuta spinnist!

Kõigi vahemikus 26. novembrist kuni 3. detsembrini kella 00.59ni kampaanias osalenud mängijatest moodustub edetabel, mille põhjal jagatakse ära hulk sularahapreemiaid ja tasuta spinne. Kõige kõrgemad kohad hõivavad mängijad, kes saavutavad suurima ühtlustatud panusega võidu. See tähendab, et mängija teenib võimalikult väikese panusega võimalikult suure võidu.

vikings slot screen

Pane tähele, et arvesse lähevad ainult 0.20€ või suuremad panused ja edetabelisse kvalifitseerumiseks tuleb Vikings™ mängul teha minimaalselt 20 spinni. Auhinna teenivad moodustunud edetabeli põhjal 2000 parimat ja esikoht saab 10 000€ puhtalt kätte!

Saadud sularahaauhindadele läbimängimise nõudeid ei ole ning need võid vabalt kasiinost ka välja kanda. Tasuta keerutused saad mängu Viking Runecraft ja spinnidest saadud võidud tuleb.

Unibet Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet
Võta boonus