Coolbet Kasiino Logo
  • Pakkujad: NetEnt, Microgaming, Play’n GO, Yggdrasil Gaming, 2By2 Gaming, Booming Games, NetEnt Live, Evolution Gaming

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

45 000€ eest sularahapreemiaid Coolbet kasiinos

coolbet kasiino auhinnarahe topeltvoimalus

Coolbet on Eesti üks kõige tegijam spordiennustuse portaal, sest lisaks parimatele kampaaniatele pakutakse ka innovatiivseid panustamise võimalusi ja informatsiooni, mida mujal lihtsalt ei leia. Siiski ei ole tegu pelgalt spordiennustuse portaaliga ning ka kasiinosõber leiab siit palju huvitavat. Slottide valikus on esindatud kõik suuremad ja popimad kasiinomängude loojad nagu Yggdrasil, NetEnt jt.

Vahemikus 5. kuni 11. november saad võimaluse osa võtta Coolbeti topeltvõimalusega auhinnarahest. Ei, sulle ei saja kaela raskeid rahekuule vaid võid hoopis saada osa pirakast 45 000€ suurusest auhinnafondist! Ja nii ongi- panusta lihtsalt “Hanzo’s Dojo”, “Vikings Go Berzerk” ja “Dark Vortex” mängudel ning juba esimene spinn võib sind teha kohe 1500€ rikkamaks. Topeltvõimalus tähendab, et kampaania jooksul võid oma võidud mitmekordistada.

Kokku on sularahapreemiaid 2000 ning 420 auhinna puhul saad võimaluse oma võidu ka mitmekordistada! Pane tähele, et kampaania perioodil võid võita ka mitu auhinda, kuid auhindade võitmiseks pead tegema panuseid vähemalt 0.50€ või suurem.

Coolbet Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tasuta 10 spinni
Tervitus boonus 100% kuni €150 + 50 tasuta spinni
VÕTA BOONUS