agent jane blonde returns slot

Agent Jane Blonde Returns

30 000€ pärisraha Unibeti “Agent Jane Blonde Returns” turniiril

unibet kasiino agent jane blonde return spinnid

Agent Jane Blonde tegi tegusid juba omanimelise Microgaming mängulooja originaalversioonil, nüüd on kätte jõudnud aeg alustatud missioon lõpule viia “Agent Jane Blonde Returns” slotil. “Agent Jane Blonde Returns“ on tegelikult paljuski sarnane just originaalile, kuid mõned boonused on erinevad.

Kui tahad aidata Jane’il missioon edukalt lõpule viia, siis Unibetis on selleks hea võimalus. Registreeru “30 000 € Agent Jane Blonde Returns turniirile”, mis algab 2. aprillil kell 00.00 ja lõppeb 9. aprillil kell 23.59. Seejärel ava “Agent Jane Blonde Returns“ slot, sea spinni väärtuseks vähemalt 0,10€ ja proovi saavutada suurim ühtlustatud panusega võit. Ühtlustatud panus? See tähendab saavutatud võidusumma võrdluses tehtud panuse väärtusega.

agent jane blonde returns slot screen

Mida võid võita? Esikoht saab täiesti korraliku 5000€ pärisraha preemia, millest teistes Eesti kasiinodes võid ainult und näha! Tegemist on küll Unibeti brändiülese kampaaniaga, mis tähendab, et auhinnafond läheb jagamisele kõigi kampaanias osalevate Kindred Group brändide mängijate vahel, kuid rahapreemia saavad koguni 500 parimat, seega auhindu jagub kõigile!

Pane tähele, et arvesse lähevad ainult pärisraha eest tehtud panused ning kui sul õnnestus üks auhind omale krabada, siis võid selle soovi korral kohe kasiinost välja kanda või kasutada panustamiseks ilma mingite piiranguteta.

Mine kampaania lehele: https://www.unibet.ee/promotions/casino-promotions/agent-jane-blonde-returns

Unibet Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet
Võta boonus
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: