20€ eest riskivabu panuseid Optibetis!

optibet uefa panused

Meistrite Liiga ja Euroopa Liiga saavad nüüd õige hoo sisse kui algavad play-off mängud. Barcelona, Bayern ja teised suured on heas hoos, kui üllatusi juhtub alati. Hoia omadele pöialt Optibetis ja võta 20€ eest riskivabu panuseid.

Tehes kampaania perioodil alates 19.02.19 00:00 kuni 21.02.19 23:59 vähemalt 10€ sissemakse boonuskoodiga “ELCL“, saad kohe 5€ riskivaba panuse. Tahad rohkem? Siis tee vähemalt 100€ eest panuseid Meistrite Liiga või Euroopa Liiga jalkamatšide peale koefitsiendiga 1.3 või kõrgem ja teenid 15€ riskivaba panuse lisaks!

Pane tähele, et 5€ riskivaba panust saad kasutada mistahes Meistrite Liiga või Euroopa Liiga jalkamatšide peale panuste tegemiseks. 15€ riskivaba panust saad kasutada mistahes spordiala või sündmuse peale panuste tegemiseks, mille maksimaalne koefitsient on 5.0.

Riskivaba panuse kasutamiseks peab mängijal olema kontol vähemalt riskivaba panuse väärtuses vabasid vahendeid. Kui panus peaks kaotama, tagastatakse selle väärtus kontole täies ulatuses ilma läbimängimise nõudeta.

Optibet Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

€30 riskivaba panus ilma läbimängimise nõudeta!
100% tervitusboonus kuni €100
Võta boonus