15€ eest riskivabu panuseid spordi peale panustamiseks

betsafe pick your gift

Betsafe kasiino on Eesti vanim online kasiino (endine Triobet), mis alustas tegevust juba 2006. aastal. Nüüdseks juba 13 aastat Eesti spordi-ja kasiinosõpru rõõmustanud mänguportaal pakub sünnipäeva puhul kõigile mängijatele 15€ eest riskivabalt panustamist. Ja nii igal nädalal!

Liitu kampaaniaga kohe, et saada puhta muidu riskivaba panus. Jah, kuulsid õigesti – kui tavaliselt tuleb riskivaba panuse saamiseks teha kvalifitseeruv panus, sissemakse või muu vigur, siis sünnipäeva puhul lihtsalt liitu kampaaniaga ja hakka kohe panustama.

Kampaania perioodil 1. jaanuarist kuni 3. veebruarini saad riskivaba panuse summas 5€, 10€ või 15€ igal nädalal. Peale kampaaniaga liitumist saad kohe pop-upi abil teada, kui suure summa eest saad riskivabalt panustada. Igal nädalal võib summa olla erinev ja see määratakse juhuslikult.

Saadud riskivaba panuse pead ära kasutama hiljemalt 7 päeva jooksul peale selle saamist. Alguses pead tegema panuse oma konto vabasid vahendeid kasutades ja kui sinu panus peaks kaotama, saad tehtud panuse summa kontole tagasi. Tagastatud rahale läbimängimise nõuet ei ole. Kui panus võidab, saad kontole kogu võidusumma, kuid netovõit (koguvõit-riskivaba panuse väärtus) tuleb enne väljamakse tegemist spordiennustuses läbi mängida minimaalselt kolm korda minimaalsete koefitsientidega 1.5 või kõrgem.

BetSafe Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Liitudes saad €100 väärtuses tasuta panuseid
Võta boonus