BetSafe Kasiino Logo
  • Pakkujad: NetEnt, Microgaming, Play’n GO, Thunderkick, Pragmatic Play, ELK Studios, Evolution Gaming, Red Tiger Gaming, Foxium

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Võida 1000€ reisiraha iga päev

betsafe kasiino christmas bali

Nagu enamikel teistel Eesti kasiinodel on ka BetSafe’il oma jõulupakkumine. Iga päev saavad mängijad täita päevaülesandeid ning teenida riskivabu panuseid spordiennustuses, kasiinoboonuseid, tasuta spinne ja sularahaauhindu. Lisaks sellele toimub igal nädalal kõigi päevapakkumise täitjate vahel 1000€ sularahaloos.

Kampaania periood on alates 01.12.2018 kuni 31.12.2018 kella 23:59-ni ning iga päev on võimalik võita uus auhind. Esmaspäevast neljapäevani saavad mängijad võita iga päev 1000€ reisiraha, kui on täitnud vähemalt ühe päevaseülesande. Perioodil reedest pühapäevani loositakse välja reisiraha 3000 € nende vahel, kes täitsid päevaülesandeid vahemikus reedest pühapäevani.


Tänased boonused (13.12):
Kasiino: Panusta 10€ eest ja saad kuni 80 tasuta spinni Jungle Spirit’i mängimiseks!
Spordiennustus: Panusta vähemalt 10€ mistahes tänasele Euroopa Liiga kohtumisele ja teeind 5€ riskivaba panuse.
Pokker: Osale mitmelaua turniiril ja saa Hold’emi jaotuses kätte JJ ja saad oma kontole 1€


Iga päev saab täita ühe ülesande kasiinos, ühe spordiennustuses ja ühe pokkeris ning iga täidetud ülesanne annab mängijale ühe pileti reisiraha loosimisse. Maksimaalselt saab üks mängija ühe päeva rahaloosile teenida kolm piletit.

BetSafe Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tervitusboonus kuni €250 + 150 tasuta spinni
VÕTA BOONUS