Kingswin Kasiino Logo
  • Pakkujad: Quickfire by Microgaming, Endorphina, iSoftBet, Pragmatic Play, BGaming, BetSoft Gaming, Habanero, Booming Games, MrSlotty, Ezugi

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

HOT game of thrones slot

Game of Thrones

1000€ ja 1000 tasuta spinni Troonide Mängu slottidel

kingswin kasiino november tournament

Kingswinis on käima läinud järjekordne slotipidu ning sellel korral on peoperemeesteks tuttavad tegelased ja tegelannad “Troonide Mängu” menuseriaalist. Kui sulle meeldisid seriaali esimesed seitse hooaega, siis kindlasti meeldivad sulle ka populaarsed samanimelised slotimängud. Ning neid on Kingswinis õige mitu- lisaks 15 liiniga “Game of Thrones” slotile on ka teine versioon, kus kasutatakse uudset 243-võiduvõimalust tehnoloogiat. Seega proovi neid mõlemaid ja otsusa ise, kumb sulle paremini sobib.

game of thrones slot screen

Turniiri põhimõte on lihtne- kes panustab kampaania perioodil Troonide Sõja teemalistel mängudel kõige suurema summa eest, hõivabki edetabelis kõrgeima koha ning nopib 500€ esikohapreemia. Iga panustatud 1€ eest teenib mängija ühe punkti edetabelisse. TOP20 jagab ära 1000€ boonuseid ja 700 tasuta spinni. Ülejäänud mängijad kohtadel 21.-30 jagavad ära 300 tasuta spinni.

Kui boonus käes, tuleb see enne väljamakse tegemist kasiinos läbi mängida vähemalt 3 korda. Sama kehtib võitudele tasuta spinnidest.

Kingswin Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!
VÕTA BOONUS