10 tasuta spinni Starburst slotti!

coolbet kasiino starburst tasuta spinnid

Coolbet alustas Eestis start-upina kõigest paar aastat tagasi, kuid keegi ei kahelnud, et sellest saab Eesti üks populaarsemaid kasiinosid. Miks? Sest Coolbeti nime taga on Euroopa üks edukamaid kasiinovisionääre Jan Svendsen, kes on üles ehitanud nii Triobeti brändi, mis nüüdseks on saanud Betsafe’iks, kui ka Soomes ja Rootsis populaarse NordicBeti.

Kui esiti pandi suurt rõhku spordiennustuse arendamisele, siis nüüd leiad ka kasiino poole pealt kõik suuremad tegijad nagu Play’n Go, NetEnt ja Microgaming. Kas sul juba on Coolbeti konto? Kui ei, siis nüüd on aeg seda teha! Miks? Sest kõik uued liitujad saavad kohe peale konto tegemist 10 tasuta spinni ülipopulaarsel Starburst slotil. Starburst on 5 rullikuga säravate juveelisümbolitega mäng, kus mängutempo on kiire, taustaks mõnus muss ja võite aitavad koguda Wild-asendussümbolid.

starburst slot

Kõik tasuta spinnidega saadud võidud saad omale jätta, sest neile ei kehti mingit läbimängimisnõuet. Lisaks 10 tasuta spinnile saavad Coolbet kasiinos uued mängijad valida 100% või 500% kasiino tervitusboonuse vahel.

Coolbet Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tasuta 10 spinni
Tervitus boonus 100% kuni €150 + 50 tasuta spinni
Võta boonus